Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aktualizace módu 0.8.7

Goto down 
AutorZpráva
Petan
Admin fóra
Admin fóra
Petan


Příspěvků : 80
Registrován : 12. 03. 08

Aktualizace módu 0.8.7 Empty
PříspěvekPředmět: Aktualizace módu 0.8.7   Aktualizace módu 0.8.7 Icon_minitime19th June 2013, 12:44

Protože se blíží prázdniny (aspoň pro ty štastnější z nás) a nimi více času na hraní, rozhodl jsem se na nadcházející 3 měsíce
zajistit hosting a spustit server. To hlavně proto, že momentálně není kde hrát, po konci BkM serveru se neobjevil žádný nástupce,
krom nedokončených a neustále padajících Záhad. Mód se bohužel za poslední rok téměř nepohnul, protože náš hlavní pawner, Rainmaker,
na svou pozici rezignoval. Proto jsem se do toho pustil sám a vyřešil jsem několik ožehavých bugů a přidal několik drobností. 

Změny ve verzi 0.8.7:
- optimalizace pro verzi SA-MP 0.3x
- nastaveno vykreslování do modu přidaných objektů (mosty atp.) na výrazně vyšší vzdálenost - objekty už nebudou doskakovat těsně před hráčem
- změna barev některých vozidel kvůli změnám speciálních barev v 0.3x
- zprovozněny 3 tuning pickupy, ve kterých je možné pořídit jinde nedostupná vylepšení pro vozidla (zatím obrnění)
- do modu je integrováno pohybující se ruské kolo (na pláži v LS)

Opravené bugy:
- v bance už není možné ukládat ani vybírat mínusové částky
- po návratu z pozorování DM se hráči korektně vrátí peníze/zbraně/pozice
- po ukončení spectate modu se  hráči korektně vrátí peníze/zbraně/pozice
- při kicku a banu se hráči zobrazí důvod dříve, než je odpojen od serveru
- ve statistikách hráče (/stats) se už korektně zobrazuje položka ratio (poměr zabití/úmrtí)
Návrat nahoru Goto down
 
Aktualizace módu 0.8.7
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aktualizace modu 0.9.0
» Aktualizace modu 0.9.7
» Aktualizace modu 0.9.6
» Aktualizace modu 0.9.5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum a novinky :: Novinky serveru a módu-
Přejdi na: