Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Úpravy fóra a jeho vzhled..

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime17th March 2012, 01:29

Zjistil jsem, že se dají dát vlastní upravený navigační tlačítka nahoru a myslím, že by i bodly. Tyhle mají přinejmenším to písmo děsné pale . Jinak kdyby náhodou šla smazat ta google reklama to by bylo úplně nej OKEY .
Návrat nahoru Goto down
Petan
Admin fóra
Admin fóra
Petan


Příspěvků : 80
Registrován : 12. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime17th March 2012, 01:45

Bodly bodly, tyhle jsou hnusny a jeste k tomu v anglictine. Ale to uz slo mimo my schopnosti v grafickych programech Smile Dost ze se mi je povedlo prebarvit. Reklamu si blokni v prohlizeci, ja ani nevedel, ze tu nejaka je dokud mi to nekdo nenapsal Smile
Návrat nahoru Goto down
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime17th March 2012, 01:56

Petan napsal:
Bodly bodly, tyhle jsou hnusny a jeste k tomu v anglictine. Ale to uz slo mimo my schopnosti v grafickych programech Smile Dost ze se mi je povedlo prebarvit. Reklamu si blokni v prohlizeci, ja ani nevedel, ze tu nejaka je dokud mi to nekdo nenapsal Smile

A já abych se k tomu dokopal Very Happy. Jinak je možný mít i lepší celkový vzhled fora(aby tady nebylo jen to obyč bílý v pozadí a zelená čára na ohraničení. Ale línej jsem Sleep Very Happy.

PS: Když bych chtěl a bylo by to možný mohl bych udělat i pro členy OGS namísto hvězdiček něco ve stylu obrázku Adminů jen samozřejmě stylyzovaný do OGS. Hlavně proto aby se to nepletlo s VIP rankem Wink.
Návrat nahoru Goto down
Spartan
Admin fóra
Admin fóra
Spartan


Příspěvků : 53
Věk : 30
Registrován : 11. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime18th March 2012, 17:12

Co na ty tlačítka pičuješ? Jsem je dělal před 4ma rokama no =D A Petan je tou barvou dodělal uplně =D
Návrat nahoru Goto down
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime18th March 2012, 21:27

Spartan napsal:
Co na ty tlačítka pičuješ? Jsem je dělal před 4ma rokama no =D A Petan je tou barvou dodělal uplně =D

Jsou na.. green Very Happy . Ale tak jasný lepší než žádný Smile.
Návrat nahoru Goto down
Spartan
Admin fóra
Admin fóra
Spartan


Příspěvků : 53
Věk : 30
Registrován : 11. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime18th March 2012, 22:22

Držkovat umí každej =D Zapínám komp, udělám nový tlačítka a trhněte si už =D I ty lišty napravim, ty byly prostě modrý po přebarvení je to pěknej hnus =D
Návrat nahoru Goto down
Petan
Admin fóra
Admin fóra
Petan


Příspěvků : 80
Registrován : 12. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime19th March 2012, 00:37

Pěkná práce Sparte Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime19th March 2012, 09:51

Nechci nic říkat ale to pozadí jak je celé tmavě zelené vedle toho šedého okraje tak strašně bije do očí (alespoň těm co mají dost cit pro barvy a jejich vjem Very Happy) chce to zjemnit. Jinak dobrotoš Smile.
Návrat nahoru Goto down
Canyon
OGS Member
OGS Member
Canyon


Příspěvků : 15
Věk : 32
Bydliště : PO
Registrován : 26. 02. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime19th March 2012, 10:59

zmenil by som bgcolor, ale inak je to OKEY
Návrat nahoru Goto down
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime21st March 2012, 01:21

Canyon napsal:
zmenil by som bgcolor, ale inak je to OKEY

Přesně co jsem říkal já OKEY . Chce to změnit brácha tu background color na přijatelnější rozumněší vkusnější... etc. Smile. Zkus nějakou ze světlé palety barev a nejlépe ty co nebijí do očí (lehce neutrální až neutrální barvy) Wink. Jinak pohoda dcla Smile.
Návrat nahoru Goto down
Spartan
Admin fóra
Admin fóra
Spartan


Příspěvků : 53
Věk : 30
Registrován : 11. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime21st March 2012, 02:03

Nevim pánové, co používáte za jas a jestli vaše monitory nepodsvicuje halogen, ale už jsem to viděl asi na pěti obrazovkách a nikde to do očí nebije =P
Návrat nahoru Goto down
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime21st March 2012, 12:07

Spartan napsal:
Nevim pánové, co používáte za jas a jestli vaše monitory nepodsvicuje halogen, ale už jsem to viděl asi na pěti obrazovkách a nikde to do očí nebije =P

Nechápeš význam chlape Suspect . Myslím to ve smyslu, že se ta barva rozhodně nehodí, né že svítí. Je to jak pozadí mysliveckýho webu jen jelena tam dej Very Happy. No prostě jak z pravěku použitá barva na pozadí.. nevkusná nemoderní a nehodí se.. (to "bije" do očí Very Happy). Ale jak myslíš. Jen můj grafický názor Smile.
Návrat nahoru Goto down
Petan
Admin fóra
Admin fóra
Petan


Příspěvků : 80
Registrován : 12. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime21st March 2012, 14:05

Me se zda taky v pohode, svetlejsi odstin by tahal oci, tenhle je decentni. Vsak to zkus upravit sam a uvidime jestli bude lepsi nebo ne
Návrat nahoru Goto down
[OGS]soNNy
Admin fóra
Admin fóra
[OGS]soNNy


Příspěvků : 30
Registrován : 09. 03. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime21st March 2012, 15:11

Když se vám zdá dobrý nebudu sem tahat grafické poznatky zbytečně. Když se zdá fajn tak slouží a když slouží celkem tak naco měnit Smile. Byl jen názor mýma očima Wink.

PS: jen pro úplnost nedoporučoval jsem světlou zelenou nebo tak, ale neutrální barvy(nejlépe světlé) víceméně
Návrat nahoru Goto down
Canyon
OGS Member
OGS Member
Canyon


Příspěvků : 15
Věk : 32
Bydliště : PO
Registrován : 26. 02. 12

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime21st March 2012, 22:20

Skor by som dal nejaku peknu green texturu namiesto jednofarebneho background
Návrat nahoru Goto down
Spartan
Admin fóra
Admin fóra
Spartan


Příspěvků : 53
Věk : 30
Registrován : 11. 03. 08

Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime22nd March 2012, 00:02

Canyon napsal:
Skor by som dal nejaku peknu green texturu namiesto jednofarebneho background

To budeš asi muset vobtáhnout provozovatele, jinak to asi nepujde =D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úpravy fóra a jeho vzhled.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úpravy fóra a jeho vzhled..   Úpravy fóra a jeho vzhled.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úpravy fóra a jeho vzhled..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum a novinky :: Správa fóra-
Přejdi na: